Akce

Všechny klubové akce vyjma tréninků.

Akce

DatumAkceZačátekLeagueMísto
Soustředění mlž + Příměstský kemp mini 15.-19.8.Soustředění
Slavia - venkovní hřiště
Soustředění mlž + Příměstský kemp mini 15.-19.8.Soustředění
Slavia - venkovní hřiště
Soustředění mlž + Příměstský kemp mini 15.-19.8.Soustředění
Slavia - hala
Soustředění mlž + Příměstský kemp mini 15.-19.8.Soustředění
Slavia - hala
Soustředění mlž + Příměstský kemp mini 15.-19.8.Soustředění
Slavia - hala
Soustředění Sušice mini+mlž 21. - 27.8.2022Soustředění
TJ Sušice
Soustředění Sušice mini+mlž 21. - 27.8.2022Soustředění
TJ Sušice
Soustředění Sušice mini+mlž 21. - 27.8.2022Soustředění
TJ Sušice
Soustředění Sušice mini+mlž 21. - 27.8.2022Soustředění
TJ Sušice
Soustředění Sušice mini+mlž 21. - 27.8.2022Soustředění
TJ Sušice
Soustředění Sušice mini+mlž 21. - 27.8.2022Soustředění
TJ Sušice
Soustředění Sušice mini+mlž 21. - 27.8.2022Soustředění
TJ Sušice
Přebor Prahy mladší žačkyVenkovní turnaj 6+1
Slavia - venkovní hřiště
Háje 4+1Venkovní turnaj 4+1
Háje
Astra 4+1Venkovní turnaj 4+1
Astra Praha
Přebor Prahy mladší žačkyVenkovní turnaj 6+1
Astra Praha
MilevskoHalový turnaj 6+1
Milevsko
MilevskoHalový turnaj 6+1
Milevsko
Podzimáček 6+1 MinižačkyHalový turnaj 6+1
Slavia - hala
MilevskoHalový turnaj 6+1
Milevsko
Přebor Prahy mladší žačkyHalový turnaj 6+1
Kobylisy
Kobylisy 4+1Halový turnaj 4+1
Kobylisy
6+1 PísekHalový turnaj 6+1
6+1 PísekHalový turnaj 6+1
6+1 MilevskoHalový turnaj 6+1
Milevsko
4+1 AstraHalový turnaj 4+1
Astra Praha
Přebor Prahy mladší žačkyHalový turnaj 6+1
Chodov
6+1 MilevskoHalový turnaj 6+1
Milevsko
4+1 HostiviceHalový turnaj 4+1
Břve - sportovní areál
PardubiceHalový turnaj 6+1
Pardubice
HájeHalový turnaj 6+1
HájeHalový turnaj 6+1
HájeHalový turnaj 6+1
5+1 AstraHalový turnaj 6+1
Astra Praha
Chodov 4+1Halový turnaj 4+1
Chodov
KobylisyHalový turnaj 6+1
Kobylisy
Most 9.-11.12.Halový turnaj 6+1
Most 9.-11.12.Halový turnaj 6+1
Most 9.-11.12.Halový turnaj 6+1
Kvalifikace desetiboj mladší žačkyHalový turnaj 6+1
TJ Sokol Praha Vršovice
TurnovHalový turnaj 6+1
Přebor Prahy mladší žačkyHalový turnaj 6+1
Slavia - hala
Slavia 4+1Halový turnaj 4+1
Slavia - hala
KuřimHalový turnaj 6+1
Kobylisy 4+1Halový turnaj 4+1
Kobylisy
5+1 KobylisyHalový turnaj 6+1
Kobylisy
Přebor PrahyHalový turnaj 6+1
Astra Praha
4+1 AstraHalový turnaj 4+1
Astra Praha
PHC Mini + mlžHalový turnaj 6+1 a 4+1
PHC mini + mlžHalový turnaj 6+1 a 4+1
PHC mini + mlžHalový turnaj 6+1 a 4+1
PHC mini + mlžHalový turnaj 6+1 a 4+1
Přebor PrahyHalový turnaj 6+1
Kobylisy
5+1 a 4+1 Slavia 22. nebo 23.4.Venkovní turnaj 6+1 a 4+1
Slavia - hala
5+1 a 4+1 Slavia 22. nebo 23.4.Venkovní turnaj 6+1 a 4+1
Slavia - venkovní hřiště
Memoriál Karla Šulce Plzeň 5. - 7.5.
Plzeň
Memoriál Karla Šulce Plzeň 5. - 7.5.Venkovní turnaj 6+1
Plzeň
4+1 KobylisyVenkovní turnaj 4+1
Kobylisy
5+1 Loko VršoviceVenkovní turnaj 6+1
Loko Vršovice
Přebor PrahyVenkovní turnaj 6+1
Háje
Finále desetiboj 2.- 4.6. pokud postoupímeHalový turnaj 6+1
Kynžvart 6+1Venkovní turnaj 6+1
Kynžvart 6+1Venkovní turnaj 6+1
Postupim - NěmeckoHalový turnaj 6+1
Postupim - NěmeckoHalový turnaj 6+1
Kynžvart 6+1Venkovní turnaj 6+1
Soustředění Praha 21.8. -25.8.Soustředění
Slavia - venkovní hřiště
Soustředění Sušice 27.8. - 2.9. mini+mlžSoustředění
TJ Sušice